Notice: Undefined index: photo in /home/olimp617/wcms.2/wcms_vars.php on line 49
Торф. Львів - постачання палива. Екологічне і недороге паливо для твердопаливних котлів (торфобрикет)

Торфобрикети

Торфобрикети власного виробництва

Ми пропонуємо торфобрикети власного виробництва відмінної якості, що підійдуть як для домашнього каміну чи котла, так і для промислової котельної ручного та автоматичного (!) способу подачі полива.

Характеристики наших торфобрикетів:

  • зольність – 12–16%
  • вологість – 18–20%
  • діаметр – 60–80 мм
  • теплотворність – 15,37 МДж/кг

Особливості торфобрикетів ТзОВ "БІОГУМОС"

Наш завод, побудований на сучасному обладнанні іноземного виробництва, дозволяє виготовляти торфобрикети особливої форми та розміру, які можна побачити на фото.

Завдяки цьому, використовуючи наші торфобрикети спеціальної форми (на відміну від традиційних торфобрикетів "цеглинами") при потребі можна швидко досягти необхідної температури води у котлі (за рахунок великої кількості проміжків між брикетами, що забезпечує кращий доступ повітря).

В той же час при зменшенні притоку повітря горіння можна перевести у стан тління, що забезпечить довгий час віддачі теплоти котлом.

Ще однією важливою особливістю форми наших торфобрикетів є те, що їх можна використовувати у системах автоматизованого спалювання, так як наші торфобрикети, завдяки своїй формі і розмірам, не потребують попереднього подрібнення. Вже готовий торфобрикет завантажується в автоматизовану систему подачі і максимально ефективно забезпечує горіння у котлі.

То ж торфобрикети нашого виробництва підходять для подачі у будь-який сучасний твердопаливний котел та придатні для опалення житлових будинків, лісових та сільських господарств, майстерень, теплиць, виробничих цехів, басейнів та інших споруд.

Як обрати торфобрикети?

Торфобрикет є зручною та практичною формою торфяного твердого палива. Типові характеристики торфобрикетів – це:

  • зольність – частка золи (попелу) у торфобрикеті (1–23%),
  • вологість – питома частка вологи (води) у торфобрикеті (5–25%),
  • теплотворність – 15-17 МДж/кг
  • та розміри – довжина брикету та діаметр або розміри (залежно від форми) поперечного перерізу.

Висока зольність (зазвичай, не більше 23%) дозволяє подвійне застосування: після спалювання торфобрикетів зола (попел) у якості добрива знадобиться на будь-якій присадибній ділянці. Показник вологості дає змогу оцінити корисний ефект при спалюванні на одиницю маси – більш вологі торфобрикети дають меншу тепловіддачу, а також мають більшу вагу. Типовий торфяний брикет за формою поперечнего перерізу або прямокутний, або круглий. У довжину торфобрикет варіюється в межах від 80 мм до 400 мм, проте найчастіше зустрічаються пропозиції торфобрикетів розмрів порядку 150–180 мм. У своєму діаметрі круглий торфобрикет ("ковбаскою") варіюється у межах 50–80 мм. Аналогічно прямокутний торфобрикет ("цеглиною") може мати переріз розміру 80x40, 70x35, 70x50, 50x50 тощо. Ці розміри визначають самі виробники торфобрикетів. Обирати той чи інший розмір торфобрикету варто виходячи із цілей застосування: наприклад, для невеличкого вогнища (кімнатна піч або камін), добре підійдуть менші за розмірами брикети, а для великих вогнищ (котельня, баня чи сауна) зручнішими будуть більші брикети. В той же час, торфобрикети виробництва ТзОВ "БІОГУМОС" в залежності від необхідності використання мають переваги обох типів! Так чи інакше, торфобрикети досить зручні для зберігання – вони дозволяють економити корисний об'єм приміщень, де розташовані котли опалення.  Фасовка для постачання торфобрикетів буває у вакуумних упаковках по 5-10 кг, мішках вагою від 20-25 кг до 50 кг, у біг-бегах (від англ. "big bag" – великий мішок) вагою 500-1000 кг та насипом (для транспортування великих об'ємів вантажівками).

Натуральне економне паливо

Природна сила торфу