Ми пропонуємо

Виробництво торфобрикетів на власному обладнанні для використання в промислових і побутових котлах на твердому паливі та постачання торфу для твердопаливних котлів.

Шановні клієнти та партнери!

Підприємство ТзОВ "БІОГУМОС" видобуває торф неподалік м. Львів. Ми маємо власний завод, де переробляємо торф в подальшому на своєму обладнанні на торфобрикети.

Пропонуємо Вам торфобрикет як альтернативний вид палива: опалення житлових будинків, паливо для котелень, тверде паливо для ТЕЦ, для обігріву басейнів, використання в комунально-побутовій сфері.

Переваги торфу: низький вміст сірки і шлаків, не викликає займання в димарях, оскільки ні в ньому, ні в димі не міститься важкий креозот, не спалахує, не іскрить, не виділяє канцерогенної або токсичної пари, тобто безпечний для шкіри і очей людини.

Торф є самим дешевим висококалорійним паливом для вироблення теплової енергії, середня теплота згорання в межах 15-17,2 МДж/кг, ( для порівняння - теплота згоряння природного газу становить 31,8 МДж/куб.метр), тобто дві тонни торфу дають майже стільки ж теплоти, як тисяча кубічних метрів природного газу. За своєю вартістю він є найбільш конкурентоспроможним у порівнянні з вугіллям, мазутом та природним газом (вартість двох тон торфу на сьогоднішній день в декілька разів менша ніж тисяча кубічних метрів природного газу). Крім того після спалювання торфу в печі або твердопаливному котлі, в топці залишається мінімальна кількість золи.

Торф наших родовищ добре зарекомендував себе як в Україні, так і за її межами, нестримно зростає попит на наш торф і у Львівській області та на Західній Україні загалом.

На Ваше замовлення доставка продукції нашим транспортом в межах області, а при великих замовленнях – по Україні! Сподіваємося, що найближчим часом саме торфобрикет нашого підприємства покаже найкращі результати у обігріві Ваших осель.

Натуральне економне паливо

Природна сила торфу