Торфобрикети

Торфобрикети власного виробництва

Ми пропонуємо торфобрикети власного виробництва відмінної якості, що підійдуть як для домашнього каміну чи котла, так і для промислової котельної ручного та автоматичного (!) способу подачі полива.

Характеристики наших торфобрикетів:

  • зольність – 12–16%
  • вологість – 18–20%
  • діаметр – 60–80 мм
  • теплотворність – 15,37 МДж/кг

 

Наш завод, побудований на сучасному обладнанні, дозволяє виготовляти торфобрикети, які підходять для подачі у будь-який сучасний твердопаливний котел та придатні для опалення житлових будинків, лісових та сільських господарств, майстерень, теплиць, виробничих цехів, басейнів та інших споруд.

 

 

Як обрати торфобрикети?

Торфобрикет є зручною та практичною формою торфяного твердого палива. Типові характеристики торфобрикетів – це:

  • зольність – частка золи (попелу) у торфобрикеті (1–23%),
  • вологість – питома частка вологи (води) у торфобрикеті (5–25%),
  • теплотворність – 15-17 МДж/кг
  • механічна міцність – від 93%
  • та розміри – довжина брикету та діаметр або розміри (залежно від форми) поперечного перерізу.

Висока зольність (зазвичай, не більше 23%) дозволяє подвійне застосування: після спалювання торфобрикетів зола (попел) у якості добрива знадобиться на будь-якій присадибній ділянці. Показник вологості дає змогу оцінити корисний ефект при спалюванні на одиницю маси – більш вологі торфобрикети дають меншу тепловіддачу, а також мають більшу вагу. Типовий торфяний брикет за формою поперечнего перерізу або прямокутний, або круглий. У довжину торфобрикет варіюється в межах від 80 мм до 400 мм, проте найчастіше зустрічаються пропозиції торфобрикетів розмрів порядку 150–180 мм. У своєму діаметрі круглий торфобрикет ("ковбаскою") варіюється у межах 50–80 мм. Аналогічно прямокутний торфобрикет ("цеглиною") може мати переріз розміру 80x40, 70x35, 70x50, 50x50 тощо. Ці розміри визначають самі виробники торфобрикетів в залежності від обладнання, яке використовується. Обирати той чи інший розмір торфобрикету варто виходячи із цілей застосування: наприклад, для невеличкого вогнища (кімнатна піч або камін), добре підійдуть менші за розмірами брикети, а для великих вогнищ (котельня, баня чи сауна) зручнішими будуть більші брикети. Так чи інакше, торфобрикети досить зручні для зберігання – вони дозволяють економити корисний об'єм приміщень, де розташовані котли опалення.  Фасовка для постачання торфобрикетів буває у вакуумних упаковках по 5-10 кг, мішках вагою від 20-25 кг до 50 кг, у біг-бегах (від англ. "big bag" – великий мішок) вагою 500-1000 кг та насипом (для транспортування великих об'ємів вантажівками).

Натуральне економне паливо

Природна сила торфу